Msza Święta Wielkanocna

msza wielkanocna27 kwietnia 2017 roku modliliśmy się podczas Mszy Świętej w kaplicy przedszkolnej celebrowanej w intencji Księdza Marka Gryko z okazji Jego imienin. Podczas kazania Ksiądz Marek uświadomił nam na nowo znaczenie zmartwychwstania Pana Jezusa dla naszego doczesnego życia i przyszłego życia wiecznego. Dzieci mogły przypomnieć sobie wydarzenia Triduum Paschalnego oraz wiadomości przyswajane podczas katechezy przedszkolnej. Grupy 6-latków: Kubusie i Puchatki animowały Mszę Świętą poprzez włączenie się w proklamowanie Słowa Bożego, śpiew Psalmu responsoryjnego, przygotowanie Modlitwy wiernych oraz życzeń imieninowych dla Czcigodnego Solenizanta.