Motocyklowa pasja

motocyklowa pasjaDnia 26 maja 2017 roku w godzinach 13:00 – 15:00 Pan Zbigniew, tata Piotrusia z naszej grupy Puchatki, zawitał w przedszkolu wraz ze swoimi przyjaciółmi – również pasjonatami motocyklów.

Dzieci z grup 5,6-latków mogły obejrzeć modele motocykli, usiąść, zrobić sobie zdjęcie. Odważne dzieci i nauczyciele skorzystali z możliwości przejażdżki wybranym motocyklem. Każde dziecko poczęstowało się też słodkościami, otrzymało balon oraz ciekawe książeczki opowiadające o PKO Bank Polski, naklejki, odblaski i inne prezenciki. Panu Zbigniewowi – Dyrektorowi Banku oraz Przyjaciołom i Pracownikom Banku  dziękujemy za wspaniały pomysł podzielenia się swoją pasją, darowany dzieciom czas i przekazane upominki.