Indiańska Noc Przedszkolaka

indianska noc przedszkolakaNiecodziennym wydarzeniem w naszym Przedszkolu była INDIAŃSKA NOC PRZEDSZKOLAKA z 31.05 na 1.06.2017. Grupa 6-latków PUCHATKI najpierw złożyła Przysięgę Indian i Apaczów i poznała ich zwyczaje.

Dzieci własnoręcznie wykonały indiańskie pióropusze, ubranka indiańskie, polowały na bizony, z pomocą latarek poszukiwały ukrytych skarbów, zjadły indiańską potrawę, a przed zaśnięciem obejrzały bajkę „Mały Indianin”. Rano również odbyły się zawody i konkurencje indiańskie, a po obiedzie – śpiewy, tańce i granie przy akompaniamencie muzyki „Apache Song”. Zadowolenie dzieci  i wyrażanie pragnienia  powtórzenia takiej nocy jest świadectwem, że warto takie wydarzenia organizować.