Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12 października 2017 roku świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Akademia została przygotowana przez grupy 6-latków:  Kubusie i Puchatki. Pięknie przygotowane wiersze i piosenki zaprezentowały każdą osobę z kadry przedszkolnej – nikt się nie ukrył przed bacznym okiem nauczycieli grup 6-latków. Pięknie dziękujemy. Następnym punktem – niespodzianką -  była fachowo przygotowana Familiada, w której jak prawdziwa rodzina wszyscy chętnie wzięli udział. Prowadzącymi byli chłopcy z grupy 6-latków, którzy już świetnie czytają i nie mają wcale tremy … Dziękujemy za wspaniałą zabawę, która przysporzyła nam wszystkim więcej uśmiechu i zdrowia… Na koniec Siostra Dyrektor Anna Galewska wręczyła jednemu z nauczycieli Akt Nadania Stopnia Awansu  Zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego, podziękowała również pani Krystynie Rogaczewskiej za 25 lat pięknej i oddanej służby w Kancelarii Przedszkola licząc na dalszą współpracę. Słowa podziękowania skierowała również do  wszystkich Pracowników Przedszkola za wkładany trud i dobrze spełniane obowiązki, które w przeróżny sposób pomagają osiągnąć dzieciom najlepszy ich rozwój.