Marcowa Eucharystia

Dnia 21 marca 2018 roku odbyła się w naszym Przedszkolu comiesięczna Eucharystia sprawowana przez ks. Marka Gryko. W słowie skierowanym do dzieci, ks. Marek nawiązał do zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Jak się okazało, dzieci – a szczególnie grupy 5,6-latków – wykazały się dużą wiedzą na temat wydarzeń Triduum Paschalnego. Ksiądz Celebrans przypomniał również o zadanej pracy domowej – by Wielki Post obfitował w dobre uczynki wykonane przez dzieci. I tutaj również nie zabrakło owoców. Na koniec Mszy Świętej Siostra Dyrektor wraz z dwójką dzieci złożyła życzenia ks. Markowi z okazji Dnia Kapłańskiego obchodzonego w Wielki Czwartek, dziękując za piękną posługę w naszej placówce.