Eucharystia na koniec roku

Dnia 19 czerwca 2018 roku w Kościele Katedralnym sprawowana była na zakończenie Roku Przedszkolnego  Najświętsza Ofiara Mszy Świętej, której przewodził ks. Proboszcz Henryk Żukowski w intencji dziękczynnej Panu Bogu za dary i łaski nam ofiarowane w minionym roku zabawy, nabywania wiedzy i zawiązywania przyjaźni. Szczególnie modliliśmy się za nasze Rodziny, kadrę przedszkolną oraz za 6-latki, które idą już po wakacjach do szkolnej ławy. Życzymy im powodzenia. Swoją wdzięczność wyraziliśmy naszemu ks. Markowi Gryko, który przez cały rok przychodził do nas z posługą sakramentalną oraz ks. Proboszczowi za opiekę duszpasterską i gościnę. Spotkamy się znowu we wrześniu wypoczęci i zwarci do dalszej współpracy. Życzymy wszystkim odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół oraz opieki Maryi Niepokalanej. Szczęść Boże na czas wakacji.