Msza Święta inauguracyjna

Dnia 25 września 2018 roku, o godz. 15:30, w Katedrze Białostockiej, pod przewodnictwem Ks. Proboszcza Henryka Żukowskiego, sprawowana była Najświętsza Ofiara Mszy Świętej. Modliliśmy się wraz z Pracownikami i Rodzinami naszych dzieci o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi - Matki Miłosierdzia na rozpoczęty nowy rok zabawy i nauki w naszym Przedszkolu. Księdzu Proboszczowi dziękujemy za wygłoszoną homilię, w której nieodłącznie towarzyszyli: św. Jan Paweł II oraz św. Wincenty a Paulo, którego wspomnienie uroczyście obchodzić będziemy za dwa dni. Z błogosławieństwem Pana Jezusa każdy z nas powrócił do swoich obowiązków. Niech Opatrzność Boża czuwa nad nami wszystkimi. Szczęść Boże.