Konkurs "Anioły"

„Anioły, to ludzie, którzy czystością serca i dobrocią zasłużyli na skrzydła.”
W tym roku nasze przedszkole po raz pierwszy wzięło udział w XII Edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego pod tytułem „Anioły, Aniołki, Aniołeczki” zorganizowanego przez Świetlicę SP Nr 47 w Białymstoku. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród i upominków odbyło się dnia 21 grudnia 2018.
O tym, że warto stawać się aniołem, przekonało się kilkanaścioro dzieci, które wraz ze swoimi rodzicami przygotowały pracę konkursową. Każdy anioł był inny, przepiękny, bo w głębi jego serca był: wspólnie spędzony z najbliższymi czas, modlitwa i radość. Na końcu zaś uśmiech z otrzymanego upominku :).
Niech dobre Anioły otaczają nas każdego dnia, a i my obyśmy pamiętali, że Bóg posyła nas z anielską misją w sprawy naszej codzienności.