Jasełka Bożonarodzeniowe

W dniach 10 – 20 grudnia 2018 wszystkie grupy przedszkolne zaprezentowały swoim Rodzicom pięknie przygotowane inscenizacje przybliżające narodzenie Jezusa Chrystusa. Do żłóbka przyszli nie tylko aniołowie, pasterze, królowie, ale również postacie bajkowe. W związku z 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, przybyli także przedstawiciele różnych zawodów i regionów Polski oddając nasz kraj i Polaków pod opiekę Maryi – świętej Bożej Rodzicielki. Siostra Dyrektor wszystkim dzieciom, nauczycielom i zaproszonym gościom, łamiąc się opłatkiem, złożyła życzenia świąteczne zapewniając o swojej modlitwie, a także podziękowała za pracę i trud włożony w przygotowanie Jasełek. Podziękowała też rodzicom za współpracę na rzecz rozwoju Przedszkola. Prośmy Boga o Jego Opatrzność i błogosławieństwo dla dzieła tego i wszystkich, z którymi się spotykamy.