Białystok niepodległy

Dnia 19 lutego 2019 roku miasto Białystok świętowało setną rocznicę odzyskania niepodległości, w które to włączyła się również grupa 4-latków Smerfy z naszego Przedszkola. W miarę naszych możliwości czasowych udaliśmy się na Rynek Kościuszki, by odświeżyć sobie nabyte już w czasie zajęć w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego wiadomości na powyższy temat.

Złożyliśmy hołd i cześć poległym w obronie naszego miasta otaczając Ich swoją szczerą, dziecięcą modlitwą. Następnie mogliśmy zobaczyć ciężki sprzęt wojskowy, wejść do środka, porozmawiać z żołnierzami. Nasz spacer zakończyliśmy dobrymi słodkimi lizakami, a to wszystko pod naszymi biało-czerwonymi barwami.

BÓG – HONOR - OJCZYZNA