Misterium Paschalne

Dnia 17 kwietnia 2019 roku w naszym Przedszkolu miało miejsce ważne wydarzenie. Schola „Perełki Świętego Wincentego a Paulo” zaprezentowała społeczności Przedszkola Misterium Męki Pańskiej pt. „Miłości z serca Mu nie wydrą”. Dzieci z grup 5-6-latków pięknie przedstawiły sceny z ostatnich chwil życia ziemskiego naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa oraz to, co jest sednem tych dni – Zmartwychwstanie Pańskie. W naszych progach gościł również ks. Proboszcz Henryk Żukowski. Na zakończenie Pracownicy złożyli świąteczne życzenia Siostrze Dyrektor. Siostra Anna Galewska natomiast kończąc tę Uroczystość życzyła wszystkim dzieciom i pracownikom, by w ciągu życia pamiętać słowa Chrystusa kończące to Misterium:

„Oto Ja Jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”

życząc błogosławionych Świąt, radości zmartwychwstania i pokoju serca.

Siostra Dyrektor podziękowała za wszelkie przygotowania związane z Misterium, zaangażowanie oraz bezinteresowną pomoc w realizacji tego dzieła. Na zakończenie każde dziecko otrzymało drobny upominek, a Schola również słodkie małe co-nie-co :)

W godzinach popołudniowych dzieci przedstawią również Misterium swoim Rodzicom.