Smerfna Fabryka Papieru Czerpanego

Dnia 10 maja 2019 roku nasza sala zamieniła się w Smerfną Fabrykę Papieru Czerpanego za sprawą Pani Basi – mamy naszego Janka.
Dzieci poznały metodę wyrobu papieru czerpanego, utrwaliły pojęcie i zasadność recyclingu. W swojej pracy wykorzystały zebrane wcześniej naturalne zasoby materiałowe.

W czasie zajęć miały sposobność do kształtowania nawyku koncentracji i cierpliwości, czerpały radość ze współpracy Przedszkola z Rodzicami, aktywnie wykorzystując czas poprzez twórcze działanie. W dużej mierze wszystko to przyczynia się do czerpania satysfakcji ze wspólnie wykonanych dzieł. Wystawa prac zwieńczyła nasze działania. Pani Basi dziękujemy za podarowany nam czas i podzielenie się swoim talentem i zdolnościami plastycznymi. Mamy nadzieję na dalsze wspólne aktywności twórcze. Z całego serca dziękujemy.

Zobacz film