Piknik Rodzinny

Dnia 13 czerwca 2019 roku w naszym Przedszkolu odbył się kolejny już Piknik Rodzinny. W tym roku specjalnym gościem był znany wszystkim Dj&Konferansjer Wojciech Grodzki. Tegoroczny Piknik był pod hasłem: „BAW SIĘ WSPANIALE – KU BOŻEJ CHWALE”.  Spotkanie rozpoczęło się modlitwą, po czym Pan Wojciech animował różne zabawy, konkursy, tańce, angażując dzieci, rodziców, pracowników Przedszkola.

Takimi mega specjalnymi gośćmi w programie „Jaka to melodia” byli m. in. Zenon Martyniuk, Elvis Presley czy Sławomir. W międzyczasie można było skorzystać z chłodnego prysznica na kurtynie wodnej w ten upalny dzień, chłodnych napojów, ciasteczek, kiełbaski czy pysznej zupki. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie tego wydarzenia i mamy nadzieję na spotkanie się w przyszłym roku.