Rozdanie dyplomow w grupach

Dnia 18 czerwca 2019 roku, w każdej grupie przedszkolnej miało miejsce ważne wydarzenie – ROZDANIE DYPLOMÓW. Grupy 6-latków otrzymały już swój ostatni - Dyplom Ukończenia Przedszkola. Słowa wdzięczności wobec Nauczycieli i Kadry Przedszkola płynęły dziś z serc i ust Dzieci i Rodziców: za podejmowane działania pedagogiczno-wychowawcze, za inicjatywy dzięki którym wspaniale układała się współpraca z rodzicami, za czas zabawy, wycieczki, działania edukacyjne w przedszkolu czy w różnych placówkach kulturalnych, za dbanie o rozwój duchowy. My, Siostry Miłosierdzia wraz z całą Kadrą Pedagogiczną również pragniemy podziękować za bardzo dobrą współpracę z Rodzicami naszych dzieci dzięki której nasze działania wychowawcze i pedagogiczne mogą wydać piękne i dobre owoce w życiu najmłodszych. Otaczamy Was wszystkich szczerą i głęboką modlitwą wypraszając konieczne łaski do dalszej współpracy i na czas wakacji. Szczęść Boże i do zobaczenia we wrześniu.

„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć,
nauczyłem się w przedszkolu:
- o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat”

Robert Fulghum