Imieniny Siostry Dyrektor

„Tyle dzisiaj szczerych życzeń,
I uśmiechów i radości,
Tyle spojrzeń, tyle marzeń
W sercu Twoim niech zagości”.

W dniu dzisiejszym, 17 czerwca 2019 roku, całe przedszkole zebrało się, by złożyć serdeczne życzenia z okazji Dnia Imienin naszej drogiej Siostrze Dyrektor. Delegacja dzieci złożyła z serca płynące życzenia ofiarowując swój dziecięcy dar modlitwy. Do życzeń dołączyła się cała kadra administracyjno-pedagogiczna. Życzenia zostały również wyśpiewane przez wszystkie dzieci, słychać nas było aż na placu przedszkolnym… taką mamy siłę głosu… Mamy nadzieję, że słowa tej piosenki głęboko wyryły się na sercu naszej Siostry Solenizantki. Niech Boże błogosławieństwo i opieka Maryi Niepokalanej nigdy Siostry nie opuszcza i pomaga radośnie służyć wszystkim napotkanym ludziom zasiewając miłość i ufność Bogu. Za posługę Siostry w naszym Domu Św. Marcina składamy gorące Bóg zapłać!