Z wizytą u księdza Arcybiskupa

„Potrzebne są skrzydła wiary i miłości.
To są dwie potęgi, dwie siły,
przy pomocy których można zmienić i podbić cały świat dla Boga”

Dnia 28 października 2019, we wspomnienie świętego Judy Tadeusza, delegacja Sióstr, Nauczycieli i dzieci naszego Przedszkola udała się do Kurii Metropolitalnej przy ul. Kościelnej, by dołączyć do grona wiernych pragnących złożyć życzenia imieninowe naszemu drogiemu Pasterzowi. Jego Eminencja - Ks. Arcybiskup Tadeusz Wojda bardzo uradował się z naszej wizyty. Życzenia, wspólny śpiew na chwałę Boga oraz słodki poczęstunek pozostanie w naszej pamięci na długo. Ksiądz Arcybiskup otrzymał od dzieci kwiaty i laurkę oraz książkę biograficzną siostry Weroniki Wagner o jednej z naszych Sióstr zasłużonych dla Białegostoku – s. Genowefie Łaguń.

Kochany Księże Arcybiskupie Tadeuszu, w dniu Twoich Imienin

życzymy Tobie, abyś był piewcą miłości Boga i człowieka, nadziei na wzór św. Judy Tadeusza. Niech Święty Patron wyprasza obfitość łask na owocną realizację powołania do miłości i całkowitego zawierzenia Bogu w sprawowanej posłudze Arcybiskupiej. Życzymy również odwagi św. Judy Tadeusza w chwilach zamętu i niepewności.
Niech Maryja – Matka Miłosierdzia – ma Księdza Arcybiskupa w Swej szczególnej opiece. Pragniemy również podziękować Tobie, drogi Pasterzu za głoszenie Słowa Bożego, sprawowane Sakramenty i obecność w naszej społeczności Przedszkolnej.
Siostry Miłosierdzia wraz z Dziećmi i Personelem Przedszkola zapewniają Księdza Arcybiskupa o stałej modlitwie.

Święty Judo Tadeuszu, miłość Bożą w duszach ludzkich rozniecający, módl się za nami.