Pójdźmy wszyscy do stajenki

W dniach od 10 do 20 grudnia 2019 roku wszystkie grupy przedszkolne przeżywają rodzinne Spotkania, podczas których dzieci prezentują przygotowaną Jasełkę na Boże Narodzenie zakończoną odczytaniem Ewangelii wg. św. Łukasza, modlitwą i życzeniami oraz łamaniem się poświęconym opłatkiem wigilijnym. Przy rozmowach i śpiewie kolęd miło przeżywamy czas spotkania również przy wigilijnym stole, który łączy i umacnia więzy i wzajemne relacje. Niech te spotkania będą czasem radości oraz refleksji i czuwania przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi a Maryja będzie wzorem postawy miłości i uniżenia przed Tajemnicą Bożych Narodzin.