Adwentowe śpiewanie w Kubusiach

17 grudnia 2019, w kolejny adwentowy poranek, gościem grupy Kubusie był tata jednego z naszych dzieci – Pan Rafael Gabriel Przybyła – światowej sławy oboista oraz organista, a przede wszystkim wspaniały ojciec i mąż. Na wspólnym spotkaniu, Pan Rafael nauczył dzieci śpiewu trzech pieśni adwentowych: Archanioł Boży Gabriel, Czekam na Ciebie Jezu mój mały, Oto Pan Bóg przyjdzie.
Dziękujemy bardzo za poświęcony czas. Dzieci z zafascynowaniem słuchały adwentowych opowieści pana Rafaela, które ułatwiły przyswojenie słów i melodii poszczególnych pieśni. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi na ostatnie dni adwentowego oczekiwania. Już umówiliśmy się na kolejne muzyczne spotkanie tym razem z tradycyjnymi polskimi kolędami. Szczęść Boże.