Drodzy Rodzice naszych Przedszkolaków!

W obliczu panującej epidemii koronawirusa Bóg daje nam zapewnienie, że jest z nami. Nikt nie jest sam! Bóg nie opuszcza nas. Daje siły, by przetrwać to, co trudne. Tylko z Nim możemy pokonać strach i lęk o przyszłość.
My, Pracownicy Przedszkola jesteśmy z Państwem myślami i łączymy się duchowo. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest łatwo i dlatego zapewniamy o naszym wsparciu modlitewnym.

By wyjść na przeciw różnym sytuacjom wychowawczo-dydaktycznym i realizować cele programowe naszej Placówki, będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej propozycje zajęć przygotowanych przez nauczycieli z poszczególnych grup.

Zawsze można zadzwonić czy porozumieć się mailowo. Wyprzedzając pytania natury ekonomicznej, proszę o dokonywanie wpłat na konto według ustalonej opłaty stałej.

Serdecznie dziękujemy za przejawy życzliwości i zrozumienia oraz współpracę. Ponieważ trwa Wielki Post w przyszłym tygodniu zaproponujemy PRZEDSZKOLNE REKOLEKCJE DLA DZIECI przez Internet.

Pozdrawiamy serdecznie słowami Psalmu: „Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał” Ps 37,5

Dyrekcja z Pracownikami