Pożegnanie 6-latków

Dnia 18 czerwca 2020 roku, po Eucharystii sprawowanej w Katedrze, odbyło się spotkanie pożegnalne grupy 6-latków przy zachowaniu obostrzeń epidemicznych.
Na spotkaniu byli obecni: Siostra Dyrektor, Nauczyciele oraz Rodzice wraz ze swoimi pociechami. Siostra Dyrektor skierowała swoje słowo do Absolwentów oraz podziękowania dla Kadry Pedagogicznej. Rodzice – w dowód wdzięczności za współpracę i zaangażowanie na rzecz Przedszkola – otrzymali List Dziękczynny od Siostry Dyrektor.
Piękną pamiątką dla Dyrekcji i Nauczycieli są wręczone Tabla Absolwentów. Wzajemne słowa wdzięczności i pamięci oraz żal, że ten czas tak szybko upłynął – są świadectwem, że „Przedszkole – to nasz drugi dom”. Wspólne zdjęcie pod czułym wzrokiem Maryi Niepokalanej jest najlepszym akcentem kończącym spotkanie. Nadal pozostajemy w łączności przez dar modlitwy. Niech ona wspomaga małych Absolwentów w dalszym podążaniu nowymi drogami w szkolnej ławce.