Informacja dla Rodziców

W związku z rozpoczęciem działalności Przedszkola po przerwie, serdecznie prosimy o przyjęcie do wiadomości i dostosowanie się do obowiązującego nas reżimu sanitarnego:

• do dnia 20 maja (środa) podanie w mailu na adres grupy (podany również w zakładce na stronie internetowej przedszkola) czy Państwo planują przyprowadzić dziecko 25.05 (pn.), czy w innym czasie:
  • DZRZWI WEJŚCIOWE (od Rynku) będą NIECZYNNE!
  • przyprowadzanie dziecka w ściśle określonym czasie godz.6.30-8.15, przy czym tylko do drzwi wejściowych (w wyjątkowych przypadkach prosimy dzwonić do drzwi – wejście nr 2), skąd dziecko zostanie odebrane przez opiekuna po zbadaniu temperatury ( z podwyższoną temperaturą od 37 st. czy z objawami wskazującymi na chorobę – dzieci NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE ) i wywiadzie informującym o kwarantannie czy możliwości zakażenia; odbiór dziecka także przy drzwiach wejściowych
  • na leżakowanie dzieci 3-latków przynosimy tylko poduszeczkę i kocyk spakowany w dużą i podpisaną reklamówkę
  • dezynfekcję rąk przy wejściu
  • do odwołania o nie wchodzenie z dziećmi do szatni dzieci
  • załatwianie pilnych spraw w kancelarii wchodząc od Rynku Kościuszki
  • kontakt z nauczycielem na prośbę Rodzica
  • nie przynoszenie przez dzieci ŻADNYCH ZABAWEK CZY INNYCH RZECZY Z DOMU!!!
  • godziny posiłków i miejsce ulegną zmianie
  • plac zabaw dla odebranych dzieci z Rodzicami będzie NIECZYNNY do odwołania!
  • wyrozumiałość i cierpliwość oraz odłożenie w czasie wspólnych spotkań

z wyrazami szacunku s.dyr.Anna Galewska